Telefoniczna Ocena Oferty Firmy (tylko 997 PLN)

Chcesz przedstawić ofertę swojej firmy, ale nie wiesz czy jest ona dobra? Nic straconego! Zadzwoń do mnie, powiedz co masz do powiedzenia i pozwól mi, przeanalizować ofertę dla Ciebie!

Jako właściciel Plotki.IT, chciałbym przedstawić nową usługę, jaką jest Telefoniczna Ocena Oferty Firmy, w której imieniu dzwonisz.

Telefoniczna Ocena Oferty Firmy

Czy ta oferta jest dla Ciebie? Jeśli twoja firma łączy tradycję z nowoczesnością…

Po prostu zadzwoń i przedstaw ofertę firmy

Usługę dedykuję w szczególności:

  • operatorom telefonicznym
  • bankom i instytucjom finansowym
  • firmom świadczącym usługi dla biznesu

Sprawdź jak założyć firmę

Ile kosztuje ta unikalna usługa?

Nie 9999 złotych.

Nie 4999 złotych.

Nie 998 złotych!

Cena to jedynie 997 złotych plus VAT za jednorazową, telefoniczną analizę oferty firmy, którą reprezentujesz. Chcesz więcej? Nic straconego, po prostu zadzwoń ponownie.

Help Desk

Jak to działa?

Po prostu dzwonisz i mówisz o swojej wspaniałej ofercie na pięciokrotnie przepłacony telefon albo „lokatę” będącą w rzeczywistości funduszem inwestycyjnym, a ja mówię „fajne” albo „za drogie”. To tyle!

Klienci, którzy już skorzystali z usługi (ale niestety jeszcze nie zapłacili :( ):

Tax-Care ● KRD ● BIG Infomonitor ● Plus GSM

Dołącz do nich!

Jedyne czego potrzebujesz, to treść oferty twojej firmy przedstawiona mi telefonicznie oraz NIP firmy. Po kilku dniach twoja firma otrzyma proformę, a po jej opłaceniu fakturę za usługę.

Dzwoniąc do mnie w celu przedstawienia swojej firmy oświadczasz, że masz prawo reprezentować firmę, w imieniu której dzwonisz oraz jesteś osobą upoważnioną do zamawiania usług. Proforma i faktura dla firmy, którą reprezentujesz zostaną wygenerowane na podstawie NIP-u, który podasz w trakcie rozmowy i przesłana do firmy.