Marcin Kosedowski

Cześć! Nazywam się Marcin Kosedowski i chciałbym pokazać Ci, jak możesz przyspieszyć swoją karierę i zarabiać więcej.

Po studiach technicznych i pracy w środowisku związanym z IT, przez lata obserwowałem branżę mediów pracując m.in. dla Onetu i PC Worlda, IT (klepałem kod w korpo zatrudniającym ponad 100.000 osób) i marketingu, gdzie pracowałem jako konsultant z ponad 100 firmami, specjalizując się w poprawie konwersji. 10 lat doświadczenia doprowadziło mnie do stanowiska szefa działu marketingu w szkole programowania Kodilla, jednej z 10 największych firm szkoleniowych w Polsce.

Miałem okazję pracować dla polskich i zagranicznych firm oraz występować na międzynarodowej konferencji SearchMarketingDay między światowymi sławami z dziedziny emarketingu. Jestem członkiem organizacji User Experience Professionals Association (UXPA), zrzeszającej specjalistów z całego świata promujących projektowanie stron nastawionych na odczucia użytkownika.

Prywatnie często zmieniam tematy, w które się wkręcam (jak na geeka przystało). Aktualnie to poprawa efektywności, szachy, joga i malarstwo. Przez lata blogowania pisałem m.in. o freelancingu, pracy zdalnej, e-marketingu, oszczędzanie czasu czy hejt na system emerytalny :).

Na blogu staram się pokazać, że przyspieszenie kariery i większa zarobki są w Twoim zasięgu, o ile zaczniesz działać zamiast stać w miejscu. Chcesz ruszyć w podróż? Świetnie, bo to najwyższa pora!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *