Jak mam zaprezentować nowe narzędzie?

Prowadzisz, zamawiasz lub pozycjonujesz strony internetowe albo bierzesz udział ich w tworzeniu? Moje nowe narzędzie może Cię zainteresować.

Jeśli czytasz mój blog regularnie, pewnie wiesz, że ponad rok temu wystartowałem w konkursie na innowacyjny projekt finansowany z UE. Etap programowania powoli zbliża się do końca, a tworzone narzędzie do automatycznej poprawy konwersji stron internetowych bardzo się podoba osobom, które już widziały wersję developerską.

Dobry produkt to nie wszystko

W tym miejscu chciałbym zaznaczyć, że dotacja została przyznana na moją działalność gospodarczą (nie na spółkę), co oznacza, że ja osobiście nie dostaję żadnej pensji ani żadnego innego wynagrodzenia, chociaż na projekt poświęcam około 20 godzin tygodniowo. Wszystkie pieniądze z dotacji idą na zwrot poniesionych kosztów a nie do mojej kieszeni. Oczywiście nie chcę tu ściemniać, że to jakiś wolontariat, bo produkt będzie na siebie zarabiał w przyszłości (sądząc po pierwszych opiniach :) ).

Jednak wbrew powszechnej opinii, że „dobry produkt sam się broni”, jest inaczej. To temat na oddzielny wpis Dobry produkt potrzebuje dobrej oprawy, trzeba dopracować go tak, aby Ci – jako potencjalnemu użytkownikowi – korzystało się z niego jak najprzyjemniej. I tu mam prośbę do Ciebie, bo są spore szanse, że będziesz korzystać z mojego narzędzia.

Pomóż dobrze wykorzystać dotację

Jeśli prowadzisz, zamawiasz lub pozycjonujesz strony internetowe albo bierzesz udział ich w tworzeniu, wypełnij proszę tę anonimową ankietę składającą się z kilkunastu pytań, a jej wypełnienie powinno Ci zająć kilka minut.

Wypełnij ankietę

Wypełnione ankiety pozwolą mi dobrze zaprezentować produkt, dzięki czemu dotacja unijna nie zostanie zmarnowana. Z góry dziękuję za pomoc!

PS Powtórzę się, ale ja serio liczę na to, że ten projekt się uda, a nie tylko na darmową kasę (gdybym chciał się nachapać, założyłbym spółkę, w której zatrudniłbym się na etacie z czterema zerami na końcu). Mam nadzieję, że to przekonało Cię aby pomóc mi dopracować produkt – wypełnij więc ankietę, która dostępna jest tutaj do wtorku.