Czy to biuro czeka na Ciebie?

Uwaga! Ogłoszenie nieaktualne.

Plotki.IT, wrocławska firma z branży marketingu / IT poszukuje samodzielnego Frontend Developera do pracy nad projektami własnymi i dla klientów zewnętrznych.

Zadania

Do twoich zadań będzie należało dbanie o widoczną dla internautów część naszych stron:

  • wprowadzanie poprawek na stronach firmowych i landing page’ach projektów własnych i klientów zewnętrznych,
  • wdrażanie motywów WordPressa,
  • dbanie o frontend stron firmowych,
  • tworzenie szablonów landing page’y.

W zamian oferujemy:

  • miesięczne wynagrodzenie przewidziane na stanowisko ok. 2000-3000 PLN netto w zależności od doświadczenia i czasu pracy,
  • umowę o pracę na 0,6 – 0,8 etatu (do ustalenia),
  • wygodne biuro w centrum Wrocławia,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy częściowo z domu.

Wymagania

Przede wszystkim musimy się dogadywać i jest to dla mnie warunek konieczny, ale niewystarczający. Ponadto oczekuję:

  • zainteresowania sprawami frontendowymi (nie chcę pracować z osobą, która siedzi nad kodem za karę),
  • znajomości standardów i technologii HTML5, CSS3, Bootstrap, RWD,
  • portfolio z co najmniej 3 zrealizowanymi projektami (wraz z zakresem prac – nie musi to być zrobienie strony od A do Z).
  • Mile widziana znajomość jQuery lub „czystego” JavaScript pozwalająca tworzyć proste akcje takie jak np. pokazanie dodatkowych pól formularza po kliknięciu przycisku,
  • mile widziana podstawowa znajomość PHP pozwalająca np. na edycję skórek WordPressa,
  • mile widziana obsługa programu Adobe Photoshop.

Znajomość tematyki UX będzie dodatkowym atutem.

Jeśli interesuje Cię współpraca, do 31 sierpnia 2015 wyślij na adres marcin@kosedowski.com swoje CV, listę projektów oraz krótkie odpowiedzi na poniższe pytania:

1. W jaki sposób dołączyć czcionkę do strony internetowej? (podaj fragment kodu)
2. Jak zrobić wyrównanie tekstu do prawej? (podaj fragment kodu)
3. Czym w WordPressie różni się Wpis od Strony? (opisz na 2-3 zdania)
4. Jakiej metody użyjesz, żeby zareagować na wydarzenie zmiany stanu pola typu select? (podaj nazwę metody z zaznaczeniem czy w JS, czy w jQuery)

Proszę o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).