Przedstawiciel Handlowy Plotki.IT [4000-8000 PLN]

Ogłoszenie drobne: szukam kolejnego pracownika. Płacę pieniędzmi.

Ciężko przyznać się, że się czegoś nie potrafi. Od razu napiszę więc, że tak naprawdę nie za bardzo lubię sprzedawać a w domykaniu transakcji jestem bardzo słaby. Czasem trzeba mnie wręcz zmuszać, żebym  sprzedał komuś jakąś usługę ;). W dodatku, chociaż potrafię kilkukrotnie poprawić sprzedaż na stronach klientów, to za własne nie potrafię się zabrać (bo zawsze jest coś ważniejszego). Właśnie dlatego poszukuję handlowca do swojej firmy.

Co trzeba sprzedać?

Jako Plotki.IT sprzedajemy usługi związanych z poprawą konwersji na stronach internetowych naszych klientów (w zasadzie same firmy). Są to m.in. robione ręcznie audyty sprzedawane w ramach Fabryki Kliknięć, szkolenia dotyczące zarabiania na stronach i najnowszy projekt jakim jest Fabryka Wpisów – zautomatyzowane narzędzie służący do pozycjonowania. W ciągu paru miesięcy ukarze się również automatyczne narzędzie poprawiające konwersję na stronach klientów. Zwłaszcza te dwa ostatnie narzędzia świetnie nadają się do sprzedaży.

W zespole brakuje jednak handlowca z krwi i kości, który nie będzie się bał zadzwonić do potencjalnego klienta ani wysłać mu e-maila typu „tak, chętnie udzielimy porady, ale to kosztuje XXX złotych”. W dodatku zrobi to tak przekonywująco, że klient chętnie opłaci fakturę ;).

Zadania

Jeśli podejmiemy współpracę, do twoich zadań będzie należała sprzedaż prowadzona przez Internet, głównie w wersji indywidualnej, oraz współpraca ze mną przy sprzedaży „masowej” (mailingi, kampanie na FB itp.). Zadania jakie będziesz wykonywać to:

  • pozyskiwanie nowych klientów usług oferowanych przez Plotki.IT (obecnie głównie do Fabryki Wpisów)
  • prowadzenie kampanii mailingowych oraz promocji przez Facebooka
  • domykanie sprzedaży osobom, które same kontaktują się z Plotki.IT (ja tego nie potrafię)
  • dbanie o strony sprzedażowe i oferty

Oferuję

Przede wszystkim oferuję elastyczność. Jeśli się dogadamy, to możesz liczyć na:

  • miesięczny budżet przewidziany na stanowisko: 4000-8000PLN
  • satysfakcjonującą i Ciebie, i mnie formę współpracy (etat, część etatu, umowa-zlecenie, umowa o dzieło, FV)
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczne godziny pracy (w ramach rozsądku bo to przecież kontakt z klientami)
  • zatrudnienie najlepiej od połowy stycznia

Wymagania

Przede wszystkim musimy się dogadywać i jest to dla mnie warunek konieczny, ale niewystarczający. Ponadto oczekuję:

  • nienagannej znajomości języka polskiego (głównie w piśmie)
  • min. rocznego doświadczenia w sprzedaży usług B2B
  • znajomości branży związanej z e-marketingiem (praca w agencji SEO bardzo mile widziana)
  • zamieszkania we Wrocławiu lub możliwości spotkań we Wrocławiu 2-3 razy w miesiącu

Jeśli interesuje Cię współpraca, do 3 stycznia 2014 wyślij mi swoje CV lub link do portfolio na adres marcin@kosedowski.com w tytule wpisując „Praca – PH”. Ukrytą kopię e-maila wyślij na biuro@plotki.it.

Ponadto, zamiast pisać list motywacyjny, w tym samym e-mailu przekonaj mnie do kupna usługi typu SaaS, z której regularnie korzystasz. Podanie trzech błędów ortograficznych, które popełniłem w tym ogłoszeniu, będzie dodatkowym atutem.

Proszę o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).