Moja firma, Plotki.IT, po dopracowaniu produktów cyfrowych i przetestowaniu ich na pierwszych klientach poszukuje osoby chcącej wypromować je wśród klientów biznesowych.

Co trzeba sprzedać?

Jako Plotki.IT sprzedajemy usługi związane z pozycjonowaniem oraz poprawą konwersji na stronach internetowych naszych klientów. Są to m.in. narzędzia do automatycznej optymalizacji konwersji na stronach (Peak App) oraz do zdobywania odnośników pozycjonujących (Fabryka Wpisów).

Zwłaszcza Fabryka Wpisów ma w tej chwili duży potencjał do zwiększenia sprzedaży.

Zadania

Jeśli podejmiemy współpracę, do twoich zadań będzie należała sprzedaż prowadzona przez Internet, głównie w wersji indywidualnej, oraz współpraca przy sprzedaży „masowej” (mailingi, kampanie na FB itp.). Zadania jakie będziesz wykonywać to:

  • pozyskiwanie nowych klientów usług oferowanych przez Plotki.IT (obecnie głównie do Fabryki Wpisów oraz Peak Appa)
  • prowadzenie kampanii mailingowych oraz promocji przez Facebooka
  • dbanie o teksty ofert na stronach sprzedażowych
  • komunikacja z klientami
  • współpraca z resztą zespołu i wykonawcami

Oferuję

Możesz liczyć na:

  • miesięczny budżet przewidziany na stanowisko to ok. 6000 złotych, w tym podstawa jako etat z pensją 2000 złotych brutto (1450 netto) oraz premia uzależniona od efektów w szacunkowej wysokości 2000-4000 złotych (premia rozliczana jako umowa o dzieło)
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczne godziny pracy (w ramach rozsądku bo to przecież kontakt z klientami)
  • wygodne biuro w centrum Wrocławia
  • zatrudnienie najlepiej od połowy września

Wymagania

Przede wszystkim musimy się dogadywać i jest to dla mnie warunek konieczny, ale niewystarczający. Ponadto oczekuję:

  • nienagannej znajomości języka polskiego (głównie w piśmie)
  • min. rocznego doświadczenia w sprzedaży usług B2B
  • znajomości branży związanej z e-marketingiem (praca w agencji SEO bardzo mile widziana)
  • możliwości pracy we Wrocławiu co najmniej 3 razy w tygodniu

Jeśli interesuje Cię współpraca, do 31 sierpnia 2014 wyślij mi swoje CV lub link do portfolio na adres marcin@kosedowski.com w tytule wpisując „Praca – Marketing”. Ukrytą kopię e-maila wyślij na biuro@plotki.it.

Ponadto, zamiast pisać list motywacyjny, w tym samym e-mailu przekonaj mnie do kupna usługi typu SaaS, z której regularnie korzystasz.

Proszę o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).