-63% na szkolenie Jak zarabiać przez Internet OD ZERA

Tekst przeniesiony z like-a-geek.jogger.pl.

Jak zarabiać przez Internet OD ZERA

Niedawno dostałem taki e-mail od klienta: Dodawać nowe artykuły i sączyć piwko gdzieś w cieplejszym miejscu Europy – oto czym będę się zajmował za bardzo niedługi czas, dzięki Twojej nieocenionej pomocy! Miłe, prawda?

takNie masz studiów informatycznych?

takNie potrafisz programować?

takNie chce Ci się chodzić do pracy?

takChcesz zarabiać więcej niż średnią krajową?

To fantastycznie! A może jeszcze lubisz ciszę i poranne mgły gór albo – tak, jak ja – wolisz gwar centrum miasta?

Zarabiaj bez wychodzenia z domu

Wyobraź sobie, że zarabiasz tyle, co osoba dostająca średnią krajową pensję pracując tylko kilkanaście godzin w tygodniu. W dodatku możesz zarabiać bez wychodzenia z domu i mieszkając tam, gdzie masz na to ochotę

Bez względu na to, czy wybierasz góry, czy miasto, czy jeszcze inne miejsce – masz szanse zarabiać całkiem sensowne pieniądze przez Internet.

Marcin, mam stronę [nazwa do mojej wiadomości] – jak mogę na niej coś zarobić?

Marcin, moja koleżanka prowadzi blog [nazwa do mojej wiadomości] – jak może na nim zarobić więcej niż 200 złotych miesięcznie?

To tylko dwa pytania, jakie dostałem w ubiegłym tygodniu. Pewnie Ty też je sobie zadajesz. A może zacząłeś szukać w sieci informacji o tym, jak się zarabia na stronach?

Jak zarabiać niezłe pieniądze na stronach WWW?

Pozwól, że Cię wyręczę. Powiem Ci krok po kroku jak zacząć zarabiać na stronach internetowych, jakie możliwości zarobku daje prowadzenie własnych serwisów i jak możesz rozkręcić własne strony. Ponadto będziesz miał godzinę na zadawanie pytań.

To chyba ten moment, na który czekałem marząc o „biernym zysku”.

Napisał mi klient, który zapłacił kilka tysięcy złotych za konsultacje dotyczące jednej jego strony internetowej.

Czego dowiesz się na szkoleniu?

Na szkoleniu Jak zarabiać przez Internet OD ZERA poznasz podstawy działania zarabiających stron i dowiesz się jak zbudować własną witrynę nawet, jeśli nie potrafisz programować. Obecnie ta umiejętność jest pomocna, ale nie jest konieczna – naprawdę każdy może uruchomić własną stronę.

Poznasz sposoby na zarabianie na stronach (reklamy to tylko jeden sposób), a później przyjrzysz się szczegółom zarabiania na reklamie AdSense.

>>>Pobierz plan szkolenia [PDF]

W dodatku szkolenie odbędzie się u Ciebie w domu dzięki Systemowi Inteligentnej Komunikacji KomiQ, który działa przez przeglądarkę internetową co pozwoli Ci uczestniczyć w szkoleniu bez instalowania żadnych programów. Nie musisz nawet mieć kamerki, wystarczy komputer z dostępem do Internetu i słuchawkami (najlepiej z mikrofonem, żebyś mógł brać czynny udział nie tylko w dyskusji tekstowej, ale też głosowej).

Szkolenie odbędzie się w czwartek, 26 kwietnia 2012 r. o godzinie 18:00. Składa się z dwóch sesji:

  • 90 minut szkolenia
  • 60 minut sesji pytań od uczestników

Ile inwestujesz w szkolenie?

Ile inwestujesz w szkolenie? Jeśli zdecydujesz się na zakup na stronie organizatora, firmy QL24 (http://www.ql24.pl/szkolenia/) , cena wyniesie 247 złotych z VAT. Jako, że ja poprowadzę szkolenie, poprosiłem o pakiet zniżkowych kuponów specjalnie dla czytelników Like a geek. Jeśli skorzystasz z mojego kuponu, inwestycja wyniesie Cię więc jedynie 67 złotych z VAT (54,47 złotych netto). Takich zniżkowych kuponów mam 30.

Aby zarezerwować sobie miejsce oszczędzając aż 63%, dokonaj wpłaty 67 złotych na konto:

58 1560 0013 2367 2257 5096 0001

"QL24 WYDAWNICTWO EUROPA SPÓŁKA Z O.O." SP. KOMANDYTOWA

ul. Tadeusza Kościuszki 35, 50-011 Wrocław

W tytule przelewu wpisz Jak zarabiać przez Internet OD ZERA i koniecznie podaj swój adres e-mail. Pamiętaj o dopisku OD ZERA w tytule przelewu – uprawnia on do skorzystania ze zniżki.

Na podany w tytule przelewu e-mail dostaniesz wiadomość z potwierdzeniem rezerwacji miejsca i fakturę, a przed szkoleniem otrzymasz link bezpośrednio kierujący do wirtualnego pokoju w Systemie KomIQ, w którym odbędzie się szkolenie.

Odpowiedzi na pytania techniczne, których nie znajdziesz w FAQ (http://www.komiq.pl/faq/).

Uwaga! Kiedy kupony zniżkowe zostaną wykorzystane, na tej stronie pojawi się aktualizacja. Przed wpłatą sprawdź czy kupony zniżkowe są jeszcze dostępne.

Zapraszam,
Marcin Kosedowski

PS Poważnie umiejętność programowania jest zupełnie zbędna.

PPS Pamiętaj, że jest tylko 30 kuponów uprawniających do 63% zniżki!