Czy jesteś hardCorem – podsumowanie

Tekst przeniesiony z like-a-geek.jogger.pl.

Niestety nie udało mi się zostać największym hardCorem we polskiej sieci. Właściwie to wygląda na to, że osiągnąłem najgorszy wynik;). Niestety Intel nie zgłosił do mnie z propozycją zamiany sprzętu z litości.

Tytuł hardCora przypadł Adrianowi Nowakowi z Ubucentrum, który pokonał ponad 400 osób! Jego komputer wyceniono na 997 punktów na 1000. Kto wie, może nawet zatrudnią go w Holiłódzie?

Co bardzo ciekawe, w zabawie wzięło udział aż 40 000 osób, które zostały zaproszone przez dziesięciu początkowych bloggerów. Nie spodziewałem się takiego odzewu (i nie byłem w tym odosobniony). Widać, że akcje wśród społeczności mają potencjał chociaż ta była jeszcze wzmocniona reklamami.

Ale przejdźmy do najważniejszego: mojego minikonkursu, czyli losowania nagród wśród osób, które zaatakowały mnie osobiście. Nie udało mi się wygrać sprzętu, więc zorganizowałem inną nagrodę. Jest nią kupon AdWords o wartości 200 zł ważny do 30 czerwca.

Zaatakowały mnie 32 osoby, z których wylosowałem jedną (jeśli chce, to się przyzna i ujawni wam swoje dane:) do której wysłałem wiadomość na Facebooku. Sprawdźcie więc swoje konta, bo może czekać na was mała niespodzianka.

Gratuluję zwycięzcy i dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w zabawie. Zapraszam do kolejnych konkursów. Przypominam, że w aktualnym konkursie na zdjęcie z gadżetem czeka na was pięć prenumerat magazynu T3.

skomentuj