Karta płatnicza dla fanów prywatności – rozwiązanie

Tekst przeniesiony z like-a-geek.jogger.pl.

Właśnie wybrałem cztery osoby, które otrzymają karty BZ WBK doładowane na 100 zł. Wybór był trudny!

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w konkursie. Osoby, które najbardziej mnie zaskoczyły, to:

  • mała mi – bo liczę, że wrzuci na fanpage like a geek na Facebooku swoje zdjęcie z balonem z napisem I lov BZWBK w mięsnym ;).

  • Agnieszka Wyrzykowska – bo chcę wiedzieć jak zrobić, żeby za 100 zł kupić ekspres do kawy.

  • MichalS – bo nakarmi biedne kotki.

  • Tomasz Wnuk – bo nakarmi siebie (student ;). A poważnie, to zaskoczył mnie dwa razy – pisząc o jedzeniu w komentarzu i na Facebooku.

Zwycięzcom gratuluję! Każdy z nich otrzyma kartę internetową doładowaną na 100 zł i ufundowaną przez bank BZ WBK.

Miałem mały problem z ustaleniem kto najbardziej mnie zaskoczył, bo fajnych odpowiedzi było więcej. Blisko stawki znaleźli się także Arlena, która chciałaby kupić smgłsk (jak w kole fortuny ;) i Jacek, który napisał wierszyk. Niestety zabrakło dla nich kart.

Ze zwycięzcami skontaktuję się przez wiadomości prywatne na Facebooku (z Agnieszką przez formularz kontaktowy) w celu ustalenia szczegółów sposobu przekazania nagrody.

Możecie publikować też zdjęcia. Nawet te prywatne!

Przy okazji, jeśli chcecie wysłać komuś link do postu na Facebooku, musicie kliknąć na datę dodania postu, która znajduje się pod postem.

Warto też wiedzieć, że każdy pojedynczy post może mieć własne ustawienia prywatności. Przed wybraniem Podziel się możesz kliknąć na kłódkę obok i wybrać kto będzie widział wpis. Jeśli wybierzesz Dostosuj pojawi się nowe okienko. Możesz tam wybrać osoby lub grupy, dla których post będzie widoczny albo niewidoczny. Możesz np. ustawić, żeby widzieli go tylko znajomi poza grupą praca i Krysią. Oczywiście takie wiadomości dla własnego komfortu powinieneś traktować jako widoczne przez wszystkich.