Nie tylko blogiem człowiek żyje

Tekst przeniesiony z like-a-geek.jogger.pl.

Jak mieliście okazję zauważyć, ostatnio nie pisałem zbyt często. Nie wiem, jak będzie wyglądała sytuacja w marcu, bo cały czas mam mnóstwo pracy. Chyba część osób nie może się doczekać kolejnych tekstów;), bo zauważyłem spory wzrost liczby osób subskrybujących bloga przez RSS-y. Możliwe, że to z powodu innego sposobu zliczania subskrybentów przez Google i feedburnera. Mam jednak nadzieję, że tak nie jest;).

Jeśli ktoś bardzo chciałby zobaczyć, co jeszcze mam do powiedzenia, to na początku każdego tygodnia moje artykuły pojawiają się w serwisach Internet Maker i Magazyn Internet – obydwa do niedawna wydawane w formie papierowej, teraz dostępne za darmo w sieci. W Makerze piszę głównie o wyglądzie stron www i blogach, w Magazynie na różne tematy – np. kolejny artykuł będzie o potwierdzonych teoriach spiskowych związanych z NSA…

Teksty w magazynie/Makerze są bardziej obiektywne i pozbawione moich komentarzy, które na blogu na pewno by się pojawiły, ale dla odmiany można się z nich czegoś dowiedzieć. Niestety nie ma możliwości sortowania artykułów po autorach, ale jeśli traficie na jeden z moich tekstów, to po prawej pokażą się kolejne. Mimo że jest to tylko jedna kolumna w tygodniu, zapraszam wszystkich czytelników bloga do zajrzenia na wspomniane strony.

Autor artykułu: Marcin Kosedowski.

Skomentuj