NIE TYLKO KORPORACJA kariera wolnego strzelca – wykład

Tekst przeniesiony z like-a-geek.jogger.pl.

studencki festiwal informatyczny

Zapraszam jutro o 10:00 do Krakowa, gdzie przekonam niezdecydowanych, że praca w korporacji to niejedyny sposób na karierę…

W marcu w Krakowie już po raz ósmy ruszy Studencki Festiwal Informatyczny. Gratka dla wszystkich pasjonatów informatyki.

Studencki Festiwal Informatyczny to konferencja tworzona co roku przez i dla studentów, ale nie tylko. Kto tak naprawdę może się na niej zjawić? Każdy. Niezależnie od tego czy jeszcze nie studiuje, czy już pracuje – ważne by chciał rozwijać swoje zainteresowanie informatyką.

Festiwal to przede wszystkim 3 dni spotkań z ludźmi odpowiedzialnymi za nowoczesne technologie i rozwój branży IT w Polsce i na świecie. To wspaniała atmosfera, którą współtworzą sami uczestnicy festiwalu. To możliwość uczestnictwa w ciekawych warszta­tach i wykładach prowadzonych przez prelegentów z całego świata. Oraz przy odrobinie wiedzy oraz szczęścia, szansa na wygranie cennych nagród.

W tym roku konferencja odbywać się będzie w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Już niedługo, bo 8-10 marca będzie można poszerzać swoją wiedzę podczas ciekawych wykładów m.in. o Androidzie, przewidywanym końcu Sieci jaką znamy, wizualizacji danych i roli informatyki w administracji państwowej. Nie zabraknie oczywiście tematyki związanej z grami komputerowymi i programowaniem. Zainteresowanych kierowaniem własną karierą na pewno przyciągną prelekcje związane ze start-upami, czy pracą freelancera.

Najważniejszą dobrą informacją dotyczącą Studenckiego Festiwalu Informatycznego jak zwykle jest to, że wstęp na konferencję był i będzie bezpłatny. Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja, jednak na stronie http://sfi.org.pl można na bieżąco śledzić przygotowania do SFI i znaleźć wszystkie przydatne informacje. Na stronie festiwalu na Facebooku https://www.facebook.com/Studencki.Festiwal.Informatyczny każdy ma szansę wygrać SFI-gadżety i podyskutować o IT.

Zpraszamy!