Pułapki small biznesu. 133 mity które niszczą twoją firmę

Tekst przeniesiony z like-a-geek.jogger.pl.

Mity w które wierzą osoby zakładające firmy i pytania jakie sobie zadają są podobne – uważa Marek Jankowski. W książce Pułapki small biznesu obala 133 mity, które niszczą twoją firmę.

Partner cyklu Helion

Wczoraj dostałem książkę Pułapki small biznesu. 133 mity które niszczą twoją firmę Marka Jankowskiego, którego być może znasz z audycji Mała wielka firma. Przed snem chciałem tylko przejrzeć o czym jest i co to za mity? Skończyłem na 185 stronie.

Ostatniej.

Książka nie bez powodu została uznana za bestsellerem tuż po premierze.

Jeśli marzysz o własnej, kilkuosobowej firmie, przeczytaj tę książkę koniecznie. Autor uświadomi Cię dlaczego firma sama w sobie nie jest celem. Dowiesz się też czy biuro w centrum i elegancki papier firmowy są Ci niezbędnie potrzebne do życia, jakich pracowników powinieneś zwolnić bez mrugnięcia okiem, jak bardzo ogólne zadania powinien mieć pracownik i czy small biznes może działać na autopilocie.

>>> Pobierz Pułapki Small Biznesu – fragment za darmo w PDF-ie

Pułapki small biznesu. 133 mity które niszczą twoją firmę to, jak sam tytuł mówi, 133 mity, którymi codziennie raczą Cię życzliwi doradcy (trzymaj swój pomysł w tajemnicy, bo ci go ukradną!, załóż firmę zajmującą się tym co lubisz robić, obniż cenę, żeby przyciągnąć klienta ), a które niekoniecznie są zgodne z prawdą.

Chociaż książka przeznaczona jest raczej dla małych przedsiębiorstw niż freelancerów, to również wolni strzelcy mogą się sporo nauczyć, np. o kontaktach z klientami, ustalaniu cen czy mitem o skuteczności networkingu.

Pułapki small biznesu Marek Jankowski - okładka

Jeśli słuchasz audycji Mała wielka firma, to znaczna część z mitów już została tam wyjaśniona. Dlaczego więc miałbyś płacić za coś, co za darmo jest w sieci? Odpowiedź jest prosta: MWF jest nadawane od dwóch lat i coś, co słyszałeś w 2010 roku mogło już Ci umknąć. W książce najważniejsza wiedza jest usystematyzowana i wyraźnie spisana, dzięki czemu oszczędzisz czas na ponowne słuchanie kilkudziesięciu odcinków audycji.

Ponadto do Pułapek small biznesu dołączona jest płyta z 33 odcinkami Małej wielkiej firmy. Niestety nie wiem co z nią zrobić, bo od dawna nie mam już żadnego urządzenia z czytnikiem optycznym.

A jeśli nie chcesz czekać, kup książkę teraz

Z tego powodu proponuję szybki konkurs. Osoba, która do 23:59 poda w komentarzu najlepszy sposób na wykorzystanie płyty, otrzyma ode mnie książkę Pułapki small biznesu. 133 mity które niszczą twoją firmę. Wraz z płytą ;).