Szkolenie OD ZERA: Gliwice, Warszawa…

Tekst przeniesiony z like-a-geek.jogger.pl.

Uwaga! Ruszają zapisy na długo oczekiwane szkolenia OD ZERA, na których dowiesz się jak najefektywniej założyć własną działalność gospodarczą (czyli jednoosobową firmę).

Po pilotowym, wrocławskim szkoleniu OD ZERA, które odbyło się w lipcu, czas na kolejną edycję. Pozwól, że opiszę szkolenie w formie najczęściej zadawanych pytań.

1. Dla kogo?

Dla Ciebie, jeśli chcesz w najbardziej efektywny sposób założyć własną firmę i od razu ruszyć pełną parą. Dowiesz się m.in.

  • na jakich usługach możesz zaoszczędzić kilka tysięcy złotych,
  • w jaki dzień najlepiej zacząć prowadzić firmę,
  • gdzie powinieneś ją założyć,
  • jak możesz wykorzystać całkowicie legalne sposoby do obniżenia podatków, używane przez wielki biznes, a niedostępne dla pracowników etatowych (ja nie zapłaciłem jeszcze ani złotówki dochodowego w tym roku),
  • jak najszybciej przejdziesz przez proces rejestracji firmy,
  • kiedy powinieneś dostać 23% podwyżki zostając płatnikiem VAT (niech nie zmyli Cię słowo płatnik, bo to Tobie płacą!),
  • jak zabezpieczyć się przed problemami związanymi z Urzędem Skarbowym i ZUS-em,
  • na jakie trzy sposoby współpracuję tylko z wartościowymi klientami (dosłownie i w przenośni),
  • i oczywiście jak Ty możesz zrobić to samo.

Obojętnie czy jesteś programistą-freelancerem, czy chcesz założyć zakład szewski, szkolenie pomoże Ci zrobić to najbardziej efektywnie.

2. Gdzie i kiedy się spotykamy?

Tego wszystkiego dowiesz się na szkoleniu OD ZERA, na którym spotkamy się:

3. Ile trwa szkolenie?

Szanuję twój czas, więc całą tę wiedzę dostaniesz w skondensowanej formie: szkolenie trwa ok. dwóch godzin. Oznacza to, że zajmiemy się tylko ważnymi sprawami (np. jak możesz łatwo obniżyć swoje składki na ZUS albo dostać 23% podwyżki). Nie będziemy tracić czasu na instrukcję wypełniania formularzy (poza paroma sztuczkami).

Po szkoleniach przewiduję również czas afterparty :).

4. Co to za miejsca, w których odbywają się szkolenia?

Pierwsze szkolenie odbyło się we wrocławskim biurze coworkingowym Cocobar. W Gliwicach spotkamy się w szkole fotografii BlackBook, a w Warszawie w biurze coworkingowym Biurco .

To nieprzypadkowy wybór, bo oprócz znaczącego obniżenia kosztów prowadzenia DG coworking daje też inne korzyści. Ale o tym jak wykorzystuję lokale tego typu zamiast typowych sal konferencyjnych i biur dowiesz się na miejscu.

5. Czy będą szkolenia w (…)

To zależy tylko od Ciebie :). Jeśli zbierze się odpowiednia liczba osób, w listopadzie chętnie pojadę do Poznania lub Krakowa. Możesz pisać w komentarzach albo na e-mail (marcin@kosedowski.com) o mieście, w którym chciałbyś się spotkać (żeby to miało sens, w grę wchodzą raczej większe miasta).

6. Ile zostało miejsc?

Liczba miejsc jest ograniczona rozmiarem sali. Na każdym z nich może się zarejestrować 20 osób. Aktualnie w Gliwicach zostało 14 wolnych miejsc, a w Warszawie 16.

Radzę więc się śpieszyć, bo we Wrocławiu wszystkie miejsca zostały zajęte w dwa dni ;).

7. Dlaczego szkolenie jest tańsze niż obiad w Rynku?

Ha! O tym dlaczego inwestycja 97 PLN jest tańsza niż obiad, dowiesz się na miejscu. Zdradzę tylko, że przedsiębiorcy mają 34%, całoroczną wyprzedaż na prawie wszystko :).

To chyba wszystko. Teraz pozostaje Ci tylko zarejestrować się na stronie szkolenia.