Tuż po dziewiątej

Tekst przeniesiony z like-a-geek.jogger.pl.

Chcesz pokazać swoją stronę innym czytelnikom like a geek? Nic prostszego. Skorzystaj z okazji i dotrzyj do co najmniej kilkuset z nich.

Pamiętacie Blog Day? Poleciłem Wam wtedy pięć blogów, które uważam za wartościowe. Cały czas dostaję podziękowania i widzę, że paru moich znajomych i jednocześnie czytelników polubiło zaproponowane strony.

Okazało się, że skoro strona zainteresowała mnie, to spodoba się również osobom, które czytają moje notki. To logiczne.

Część z Was prowadzi własne strony albo blogi poruszające podobne tematy co ja. Pozostali na pewno trafiają na artykuły, zdjęcia i materiały video, które nie mają szans dostać się na główną stronę Wykopu czy Onetu, bo są za bardzo niszowe. Dlaczego nie mielibyście pokazać ich pozostałym czytelnikom blogu? Poznajcie się i zobaczcie, co piszą inni czytelnicy!

Tuż po dziewiątej – zasady

Zalecana tematyka
social media
lifestyle
lifehacking
panie Krysie

Proponuję Wam zabawę, którą nazwałem roboczo Tuż po dziewiątej. To taki miniaturowy klon Digga, ale bardziej społecznościowy. Wykonanie to totalna partyzantka (prawie jak mail grupowy), ale jeśli się sprawdzi, pomyślę nad czymś bardziej zaawansowanym technicznie.

  1. Codziennie od dziewiątej rano możesz dodać odnośnik do strony, która twoim zdaniem spodoba się czytelnikom like a geek na Facebooku.

  2. Odnośniki dodaje się tak jak na własną tablicę, ale przeglądając fanpage. Opcja ta jest dostępna tylko dla osób, które lubią blog na Facebooku. Pamiętaj o udostępnieniu linku dla wszystkich!

    fanpage like a geek - screenshot

  3. Każdego dnia przyjmowany jest tylko jeden odnośnik od pierwszej osoby, która doda go po godzinie dziewiątej rano. Wszystko po to, żeby nie zarzucać innych zbyt dużą liczbą odnośników.

  4. Pozostali czytelnicy mogą polubić twoją stronę. Strony, które zbiorą dużo like’ów będą dłużej pokazywane lubiącym blog na FB i ich znajomym.

  5. Decyduje wyłącznie szybkość! Nie dodawaj nowego odnośnika, jeśli już jakiś opublikowano tego dnia.

  6. Wszystko co uznam za spam zostanie usunięte. Linki mają być użyteczne dla innych czytelników. Fanpage nie jest miejscem na darmową reklamę!

Wykorzystaj okazję do zaprezentowania swojej strony lub ciekawego artykułu kilkuset osobom śledzącym blog na Facebooku. Pochwal się swoją stroną już teraz!

PS dzisiaj nikt jeszcze nie dodał linka ;).