Szkolenie: Zarabiaj na swoich stronach

Znasz tych szkoleniowców, którym wszystko zawsze wychodzi? Ja też znam i wiem dlaczego wszystko im wychodzi. Bo teoretyzują. Praktyka to ciężka orka i uczenie się na błędach.

zarobki adsense

Masz stronę z dużym ruchem, ale nie możesz na niej zarobić? Chcesz zacząć zarabiać przez Internet na prowadzeniu stron? Zapraszam na szkolenie Profit Sites Academy!

W 2011 roku – mając już kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu, prowadzeniu i pozycjonowaniu stron – postanowiłem zacząć na tym zarabiać. Założyłem pierwsze strony i próbowałem „po godzinach” je rozwijać. Tylko niewiele z tego wyszło.

Następnie przez dwa miesiące jedyne czym się zajmowałem to poprawa wyglądu moich stron, w taki sposób, żeby jak najwięcej osób klikało w reklamy. Żadnych dodatkowych zleceń, niewielkie dochody, dużo siedzenia w statystykach. Naprawdę dużo.

Pracy z samą analizą statystyk miałem tyle, że konieczne było zatrudnienie firmy pozycjonującej, która odciąży mnie w zdobywaniu ruchu. Efekt? W pół roku straciłem połowę ruchu a kilka moich stron dostało bany w Google. Mimo tego, że efekt był tragiczny, wydałem pięciocyfrową kwotę na działania pozycjonerów.

Czy stać Cię na to, żeby popełniać te same błędy co ja?

Dodaj do tego studentów oddających zlecone do napisania teksty z dwumiesięcznymi opóźnieniami, kupno strony, która po dwóch tygodniach dostała bana i prowadzenie strony przez pół roku, na której były zablokowane reklamy związane z jej tematyką… robi się wiele min, na które możesz się wpakować.

To niewyobrażalne, ilu pułapek możesz uniknąć korzystając z wiedzy, którą zdobyłem w praktyce od ponad dwóch lat utrzymując się głównie z prowadzenia stron zarabiających na reklamach.

Teraz cała moja wiedza jest dostępna na wyciągnięcie ręki poprzez wideo szkolenie Profit Sites Academy .

zarobki adsense

Zagadnienia omawiane na szkoleniu

Przedstawiona na szkoleniu wiedza wynika z praktyki, a nie teoretyzowania albo przepisywania książek. Ponadto materiał zawiera zupełnie nową prezentację z aktualnymi informacjami
Na szkoleniu:

  1. krok po kroku prześledzisz w jaki sposób zrobiłem i wypozycjonowałem stronę, która zarobiła ponad 17.000 złotych w pół roku od momentu zarejestrowania domeny
  2. zobaczysz w jaki sposób powiększyłem zarobki z reklam na stronach moich ostatnich 10 klientów o średnio 172% procent (a są strony, które z dnia na dzień mogą zarabiać kilkadziesiąt razy więcej!) i jak możesz powielić moje działania na swoich stronach
  3. przyjrzysz się dokładnie układowi reklam na stronach najlepiej na świecie zoptymalizowanych pod kątem kliknięć w reklamy
  4. na żywo wspólnie zoptymalizujemy kilka stron (możesz zgłosić twoją stronę do optymalizacji)
  5. dowiesz się jak to możliwe, że w ogóle nie przejmuję się banami, filtrami, pingwinami, pandami ani innymi kolibrami, a ruch na moich stronach stabilnie rośnie
  6. poznasz darmowe lub bardzo tanie oprogramowanie, z którego korzystam podczas tworzenia nowych stron, a które pozwala oszczędzić masę pieniędzy na programistów.
  7. zobaczysz jak można zarządzać siecią kilkuset stron poświęcając na to maksymalnie kilka godzin tygodniowo
  8. przekonasz się, że pytanie „AdSense czy programy partnerskie” nie ma sensu, skoro możesz dodać do strony programy partnerskie w taki sposób, żeby jednocześnie wzrosły zarobki z AdSense.
  9. dowiesz się jak dobrze zarabiać na stronie nawet przy małym ruchu.

Tak, chcę to wszystko wiedzieć!

Dodatkowo w cenie szkolenia dostajesz konto na Peak-app.com, dzięki któremu będziesz mógł szybko uruchomić stronę bez umiejętności programowania.

Otrzymasz też imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu szkolenia dojdziesz do wniosku, że to nie są najbardziej konkretne porady na temat zarabiania w Internecie – napisz tylko do mnie, a zwrócę Ci wszystkie pieniądze plus dodatkowe 10% w podziękowaniu za wypróbowanie szkolenia. Jednak jestem pewny, że tego nie zrobisz, bo na swoją wiedzę daję gwarancję 110%.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Do tej pory przeszkoliłem przedstawicieli kilkudziesięciu firm prowadzących swoje strony lub planujących znaleźć nowe źródło dochodu. Wśród nich znaleźli się pracownicy największych polskich portali, ale najczęściej uczestnikami są właściciele już działających niewielkich stron tematycznych. Z drugiej strony, na szkoleniu najwięcej wiedzy zyskują osoby dopiero planujące zacząć zarabiać na stronach.

Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany, to cały plan szkolenia dostępny jest na stronie Profit Sites Academy Sprawdź, przeczytaj i skorzystaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *