Strona główna
Poradnik
Tutaj jesteś
Poradnik kurtka bhp

Kurtka BHP – na jakie elementy należy zwracać uwagę?

Data publikacji 8 września 2022

Każdego dnia tysiące pracowników fizycznych wykonuje swoje obowiązki w mało sprzyjających warunkach pogodowych. Miejsce pracy może być naprawdę różne. Podstawą bezpieczeństwa jest tutaj właściwie dobrana odzież BHP. W tym artykule chcielibyśmy skupić się dokładniej na kurtkach ochronnych. Podpowiemy na co warto zwracać uwagę i czym kierować się podczas ich zakupu

Wygoda i bezpieczeństwo to podstawa

Kurtka BHP jest niezbędnym elementem stroju roboczego. Dzięki niej możemy osiągnąć pożądany poziom termiczny oraz zabezpieczyć swoje ciało przed uszkodzeniami. Właściciele firm produkcyjnych, budowlanych, technicznych i innych, powinni zadbać o to, aby ich pracownicy czuli się w pełni bezpiecznie podczas wykonywania swoich obowiązków zawodowych. Poczucie bezpieczeństwa na stanowisku pracy jest naprawdę ważne.

Nie można tutaj pominąć również oczywiście kwestii wygody. Praca 8-10 godzin dziennie w ubraniu które ogranicza nasze ruchy może być naprawdę męcząca. Warto dobrać więc strój, który nie tylko nas zabezpieczy ale i poczujemy się w nim naprawdę bezpiecznie.

Kurtki dostosowane do potrzeb pracowników

W sklepach znajdziemy szeroki wybór kurtek BHP dostosowanych do potrzeb pracowników. Sklep internetowy bhponline-24 może pochwalić się szerokim asortymentem odzieży wierzchniej. Znajdziemy tam:

  • kurtki BHP ochronne 
  • kurtki BHP przeciwdeszczowe 
  • kurtki BHP ocieplane 
  • kurtki BHP odblaskowe.

Warto zaznaczyć, że nie są one jedynie przeznaczone dla potrzeb pracowników. Warto mieć chociaż jedną tego typu kurtkę na jedno gospodarstwo. Nie wiadomo nigdy, kiedy może zajść potrzeba, aby z niej skorzystać. Kurtki ochronne najlepiej sprawdzą się w rozmiarze oversize. W ten sposób będą pasowały na każdego a większa ilość materiału lepiej zabezpieczy twoje ciało. 

Poradź sobie w ekstremalnych warunkach z kurtką BHP

Praca w deszczu jest nie lada wyzwaniem. Niestety nie ma tutaj taryfy ulgowej – czasem na naprawę nie można czekać. W takich sytuacjach wzorowo sprawdzi się kurtka przeciwdeszczowa BHP. Podczas jej wyboru, powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na skład materiału. Wysokiej jakości odzież BHP zapewnia wentylację i wchłania wilgoć. Produkty z oferty bhponline-24 spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa i są gwarancją komfortu pracy w naprawdę ciężkich warunkach atmosferycznych.

Kurtka BHP – najwyższa jakość gwarancją bezpieczeństwa

W kwestii odzieży BHP, warto zaufać produktom ze sprawdzonych źródeł. Nie ma sensu oszczędzać 10 czy 20 złotych wybierając kurtkę z gorszego materiału. Wypadków w czasie pracy jest naprawdę dużo. Dochodzi do nich głównie z głupoty ludzkiej – braku właściwego zabezpieczenia. Kurtka to właściwie jeden z elementów o jakich powinniśmy pamiętać w trakcie pracy. Wszystko oczywiście zależy od tego, na jakim stanowisku wykonujemy pracę. Warto od razu zaopatrzyć się również w rękawice ochronne i okulary zabezpieczające. 

Prowadząc gospodarstwo, dobrze mieć to na swoim wyposażeniu. Nigdy nie wiemy, kiedy dojdzie do sytuacji, kiedy będziemy w potrzebie z nich skorzystać.

Jakie są typy pamięci RAM?

Redakcja like-a-geek.pl

Nasi redaktorzy to zespół pasjonatów IT, technologii, marketingu i Internetu, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z czytelnikami. Każdy z naszych redaktorów ma bogate kompetencje w dziedzinie informatyki, technologii, marketingu internetowego i jest zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i rozwojem w tych obszarach. Nasz zespół skupia się na dostarczaniu artykułów, które są aktualne, praktyczne i wartościowe dla naszej społeczności czytelniczej. Jesteśmy tu, aby dzielić się cennymi wskazówkami, poradami i nowinkami technologicznymi, które pomogą naszym czytelnikom rozwijać się w obszarze IT, technologii, marketingu oraz internetowych rozwiązań.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?